Aktualności

Partnerstwo z VivaDrive w ramach PZU iFlota

Greenkick w październiku 2023 nawiązuje oficjalne partnerstwo z VivaDrive, aby wspierać firmy w efektywnej elektryfikacji flot samochodowych! VivaDrive, europejski dostawca rozwiązań do elektryfikacji flot oraz Greenkick, specjaliści w zakresie inteligentnej infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych, nawiązali współpracę, aby wspólnie oferować najwyższej jakości usługi na rosnącym rynku elektryfikacji flot w ramach największego elektromobilnego ekosystemu w Polsce – PZU iFlota.

PZU we współpracy z firmą VivaDrive ułatwia wprowadzanie aut elektrycznych do polskich firm. W ramach systemu do zarządzania flotami iFlota, PZU wraz z VivaDrive oferują klientom korporacyjnym rozwiązanie prowadzące krok po kroku przez proces wprowadzania pojazdów elektrycznych i zarządzania nimi.

Greenkick, dzięki doradztwu inteligentnych i bezpiecznych rozwiązań z zakresu systemów ładowania samochodów elektrycznych bierze pod uwagę szereg czynników, które determinują optymalny wybór stacji ładowania, ale kluczowe jest jedno pytanie – Jaki cel ma realizować inwestycja? Współpraca z Greenkick z w ramach ekosystemu PZU iFlota umożliwia klientom korzystanie z kompleksowej usługi zakupu, montażu i serwisu stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Jako Greenkick możemy zarówno zaprojektować cały system ładowania, dostarczyć rekomendowane urządzenia, zamontować ja, jak i wykonać niezbędne prace budowlane. Cieszymy się, że pomożemy klientom Vivadrive wdrażać ekologiczne rozwiązania w ich flotach.” – mówi Paweł Salamonik, COO & Co-founder w Greenkick Sp. z o.o.

VivaDrive to europejski startup zajmujący się mobilnością i rozwiązaniami dla flot, pomagający firmom wprowadzić pojazdy elektryczne do swoich flot i zarządzać nimi. Rozwiązania VivaDrive mają na celu wspieranie rozwoju planów elektryfikacji flot, ocenę przydatności miejsc ładowania, oszacowanie kosztów instalacji infrastruktury oraz zmniejszenie emisji związanych z transportem.

Wraz z szybkim przekształceniem branży flotowej w “zrównoważoną” branżę, VivaDrive dostarcza profesjonalistom zajmującym się flotą narzędzi do transformacji swoich firm w efektywne i ekologiczne organizacje. Nasz proces rekomendacji EV dla floty kończy się raportem audytu wskazującym, które pojazdy można zastąpić przez EV, którzy kierowcy nadają się do jazdy EV, i jakie są luki w infrastrukturze ładowania EV dla danej floty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z Greenkick w ramach ich misji rozwoju elektromobilności w Polsce.” – mówi Mateusz Maj, CEO VivaDrive.

Aby dowiedzieć się więcej o ekosystemie PZU iFlota EV, odwiedź stronę – https://pzuiflota.pl/ev/

Dodaj komentarz