Montaż stacji ładowania
samochodów elektrycznych

Potrzebujesz pomocy przy montażu stacji ładowania samochodów elektrycznych? Greenkick to fachowe wsparcie od przeszkolonych doradców. Oferujemy wybór optymalnego rozwiązania, a także szybki i bezpieczny montaż stacji ładowania do użytku domowego i komercyjnego – zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Czytaj więcejZapytaj o montaż

Jaki jest zakres usługi montażu stacji ładowania?

W ramach usługi instalacji stacji ładowania samochodów elektrycznych nasi doświadczeni fachowcy zajmą się każdym etapem procesu. To oznacza:

Audyt

Audyt instalacji elektrycznej i przygotowanie miejsca montażu urządzenia. Audyt wykonujemy zdalnie lub stacjonarnie.

Konfiguracja i testy

Precyzyjna konfiguracja urządzenia, a także przetestowanie jej działania i przeprowadzenie badań bezpieczeństwa poprzez wykonanie pomiarów.

Montaż

Bezpieczne posadowienie stacji ładowania, doprowadzeniu przewodu z rozdzielnicy oraz podłączenie do instalacji elektrycznej,

Szkolenie

Uruchomienie i aktywacja stacji ładowania oraz dokładne przeszkolenie klienta z obsługi urządzenia. Aktywacja aplikacji mobilnej dla wybranych modeli.

Dlaczego warto skorzystać z usługi montażu stacji ładowania z Greenkick?

Instalatorzy Greenkick to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w pracach budowlanych i przy pomiarach elektrycznych. Nasi fachowcy mogą pochwalić się licznymi certyfikatami ukończenia szkoleń, prowadzonych przez producentów stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

Wyróżnia nas wiedza, innowacyjność, bezpieczeństwo i kompleksowość w działaniu. Wybierając nasze usługi, masz gwarancję, że stacja ładowania samochodów elektrycznych zostanie odpowiednio zamontowana lub dostosowana do już istniejącej instalacji. W ten sposób zyskujesz pewność, że urządzenie będzie działać prawidłowo i bezpiecznie. Nasi instalatorzy dysponują specjalistycznym testerem, który symuluje komunikację między stacją, a samochodem.

Warto również zaznaczyć, że samodzielny montaż stacji nie jest zalecany. Instalację powinien przeprowadzić specjalista posiadający świadectwo kwalifikacyjne SEP. Pozwoli to w przyszłości uniknąć nieoczekiwanych awarii. Wszystkie oferowane przez nas stacje ładowania tracą swoje gwarancje, jeśli nie zostaną zamontowane przez uprawnionego instalatora.

W przypadku niektórych modeli gwarancja producenta jest uzależniona od tego, czy instalator jest autoryzowany.

Zapytaj o autoryzowany montaż

Zależy Ci na bezpiecznym i fachowym montażu stacji ładowania samochodu elektrycznego?
Potrzebujesz audytu instalacji elektrycznej przed montażem? Nasi autoryzowani instalatorzy przeprowadzą proces od A do Z.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Greenkick Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.