Napędzamy ekologię poprzez
doradztwo najlepszych rozwiązań

Greenkick to firma zajmującą się sprzedażą stacji ładowania pojazdów elektrycznych i budową infrastruktury ładowania w Polsce. Naszym celem jest odpowiadanie na rosnące zapotrzebowanie na rynku elektromobilności.

poznaj naskontakt

Dlaczego warto współpracować z Greenkick?

W Greenkick napędzamy ekologię poprzez doradztwo najlepszych rozwiązań – dostarczamy, montujemy i serwisujemy stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Wiedza

Doradzamy w planowaniu logicznych i bezpiecznych rozwiązań, bierzemy pod uwagę szereg czynników, które determinują optymalny wybór stacji ładowania.

Innowacyjność

Dysponujemy inteligentnymi systemami ładowania, które w dynamiczny sposób równoważą obciążenie instalacji elektrycznej i maksymalnie wykorzystują dostępną moc przyłącza.

Kompleksowość

Umożliwiamy zakup, montaż i serwis stacji ładowania w jednym miejscu. Możemy zarówno zaprojektować cały system ładowania, jak i wykonać niezbędne prace budowlane.

Bezpieczeństwo

Oferujemy stacje, które spełniają najwyższe normy i wymogi zabezpieczeń. Każdy z proponowanych przez nas modeli stacji przechodzi kontrolę Urzędu Dozoru Technicznego.

Wspieramy rozwój elektromobilności w Polsce

Bierzemy czynny udział w rozbudowie publicznej sieci ładowania samochodów elektrycznych w Polsce. Na terenie naszego kraju przybywa średnio 1000 samochodów elektrycznych miesięcznie. Ich właścicielom i użytkownikom chcemy zaproponować usługi i produkt na europejskim poziomie. Dlatego w ofercie Greenkick dostępne są produkty wyselekcjonowanych producentów z Polski i Norwegii, których asortyment spełnia najwyższe normy i standardy bezpieczeństwa.

Według PSPA w scenariuszu realistycznym, zakładającym kontynuację subsydiów w postaci dotacji z NFOŚiGW z programu “Mój Elektryk”, polski park samochodów całkowicie elektrycznych w roku 2025 może liczyć około 290 tys. sztuk. Prognozy uwzględniają dziesiątki różnych czynników, takich jak wiodące trendy w sektorze motoryzacji, unijne, krajowe i lokalne regulacje prawne, rozwój technologii i postępujące zmiany w nawykach konsumentów, specyfikę rynku polskiego oraz analizę rynków wysoko rozwiniętych.

Z raportu PSPA wynika również, że niezależnie od czynników, sprzedaż samochodów elektrycznych w ciągu obecnej dekady z roku na rok będzie wzrastać. Gwarantuje to przyjęty kierunek polityki Unii Europejskiej, jak i stymulowane przez nią inwestycje koncernów motoryzacyjnych.

Nasi partnerzy

NASI KLIENCI MÓWIĄ:

Przeczytaj opinie naszych klientów o Greenkick

MASZ DO NAS JAKIEŚ PYTANIA?

Oczekujesz indywidualnego podejścia i profesjonalizmu? Szukasz inteligentnych i bezpiecznych rozwiązań? Nasi doradcy techniczni się Tobą zaopiekują.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Greenkick Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.