Budowa stacji ładowania
samochodów elektrycznych

W Greenkick dostarczamy, montujemy i serwisujemy stacje ładowania samochodów elektrycznych. Nasze działania to kompleksowa pomoc Klientom w tworzeniu i rozwoju sieci ładowania samochodów elektrycznych. Znajdziesz u nas pakiet rozwiązań i pełne wsparcie w procesie budowy stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Czytaj więcejSkontaktuj się

Kompleksowa pomoc w budowie infastruktury stacji ładowania

Budowa stacji ładowania niesie ze sobą wiele wyzwań, dlatego przeprowadzimy Twoją firmę przez cały proces, oferując wsparcie na każdym etapie:
ETAP 1

Analiza i audyt

W ramach naszej usługi specjaliści Greenkick pomogą Ci w wyborze optymalnego rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb i możliwości. Przygotujemy dla Ciebie analizę kosztów, lokalny audyt techniczny, a także pomożemy w doborze stacji ładowania aut elektrycznych. Całość zostanie podsumowana w przejrzystym raporcie.

ETAP 2

Projektowanie

Nasi doświadczeni doradcy przygotują dla Ciebie projekty zasilania i instalacji elektrycznych dla stacji ładowania. Na wykonanie projektu składają się również wszystkie niezbędne czynności techniczno-prawne.

ETAP 3

Kosztorysowanie

W przygotowanych przez nas kosztorysach otrzymasz kompletną informację na temat wydatków. Nasi fachowcy uwzględniają w nich: prace projektowe, montażowe i budowlane, a także dostawy, montaż i konfigurację stacji ładowania.

ETAP 4

Prace budowlane

Dostarczamy niezbędne narzędzia do budowy i montażu urządzeń, a także wykonujemy precyzyjną konfigurację i uruchomimy stacje ładowania.

ETAP 5

Zarządzanie infrastrukturą ładowania

Oferowane przez nas produkty działają w oparciu o platformy operatorskie, zapewniające zarówno kompletny system zarządzania stacjami ładowania aut elektrycznych, jak i system rozliczeń z użytkownikami.

ETAP 6

Procedury odbiorowe

Doradcy Greenkick pomogą Ci w przejściu przez procedury odbiorowe stacji – od przygotowania dokumentacji, przez przeprowadzenie pomiarów, aż po obecność przy odbiorze stacji ładowania przez Urząd Dozoru Technicznego.

Zapytaj nas o budowę stacji ładowania

Skontaktuj się z naszymi doradcami i postaw na szybkie, fachowe działanie, sprawdzoną technologię i zaufanego partnera.

Wzrost liczby pojazdów elektrycznych

100000 na 2022 r.
200000 na 2023 r.
325000 na 2024 r.
500000 na 2025 r.

Zapytaj o budowę stacji ładowania

Skontaktuj się z naszymi doradcami i postaw na szybkie, fachowe działanie, sprawdzoną technologię i zaufanego partnera.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Greenkick Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.