Domowa stacja ładowania
samochodów elektrycznych

Ładuj wygodnie samochód elektryczny w swoim domu. Nasze stacje ładowania przeznaczone są do użytku w prywatnych garażach oraz miejscach parkingowych. Bezpieczeństwo klienta stawiamy na pierwszym miejscu.

Czytaj więcejNapisz do nas

Domowa stacja ładowania samochodów

Przydomowa stacja ładowania samochodu elektrycznego to gwarancja szybkiego i bezpiecznego przebiegu procesu ładowania. Jeśli regularnie korzystasz ze swojego auta elektrycznego, takie rozwiązanie pozwoli Ci na oszczędność czasu i pieniędzy. Wystarczy, że po zakończeniu jazdy zaparkujesz samochód przed domem lub w garażu i podłączysz go do stacji. Dzięki temu pojazd będzie zawsze gotowy do jazdy.

Nasze domowe stacje to idealne rozwiązania do nowopostających jak i wykończonych domów. Jedno i wielorodzinnych. Domowe stacje ładowania są montowane na ścianie, w elewacji lub na słupku. Pasują do wszystkich typów samochodów oraz instalacji elektrycznych. Mogą być łączone w inteligętne systemy do 3 urządzeń na gospodarstwo domowe. Nasze stacje ładowania dla domu łączą elegancję z minimalizmem.

Większość z nich jest wielkości tabletu i zajmują bardzo mało miejsca. Dzięki możliwości dobrania koloru możesz sprawić, żeby Twoja stacja wkomponowała się w otoczenie i była niewidoczna.

Domowe stacje ładowania

Wallbox Zaptec Pro 22 kW

6 990,00 9 280,00 

Wallbox EVB E-WALL AC 22 kW

6 520,00 7 260,00 

Wallbox EVB 1M PRO AC 22 kW

8 990,00 9 580,00 

Wallbox Zaptec Go 22 kW

3 690,00 5 380,00 
Czerń asfaltu
Biel chmury
Szarość skały
Błękit północy
Zieleń mchu
+1
Brąz drewna

Cena domowej stacji ładowania samochodu

Mieszkasz w domu jednorodzinnym lub szeregowym i posiadasz samochód elektryczny? Poznaj ofertę Greenkick – w naszym asortymencie znajdziesz wiele stacji do ładowania samochodów przeznaczonych do użytkowania domowego. Proponowane przez nas urządzenia pochodzą od najlepszych europejskich producentów, głównie z Polski i Norwegii. Możesz wybierać spośród stacji do montażu wewnętrznego, np. w garażu, a także stacji zewnętrznych, charakteryzujących się odpornością na oddziaływanie warunków atmosferycznych. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia spełniają najwyższe normy i standardy bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb, a także szybkim i bezpiecznym montażu, konfiguracji i uruchomieniu stacji ładowania. W razie konieczności przeprowadzą również niezbędne przeszkolenie z bezpiecznego użytkowania stacji oraz obsługi aplikacji.

Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby ustalić indywidualny plan działania i cenę domowej stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Nie wiesz którą wybrać? Napisz do nas!

Zastanawiasz się, którą stacje ładowania wybrać, aby szybko i bezpiecznie naładować swój samochód elektryczny w domu? Nasi doradcy przeanalizują dla Ciebie wszystkie czynniki, które wpływają na wybór stacji ładowania.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Greenkick Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.