Dostawa i płatności

Jaki jest termin dostawy?

Zgodnie z naszym Regulaminem, termin dostawy produktu do Klienta wynosi od 5 do 35 dni roboczych, chyba że w opisie danego produktu lub w trakcie składania zamówienia podano inny termin. Termin dostawy danego zamówienia zależny jest od wybranych produktów, terminu ich produkcji oraz dostępności u producenta.

Jakie są koszty dostawy?

Na wszystkie produkty w naszym sklepie internetowym oferujemy darmową dostawę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przy zamówieniu powyżej 10 000 zł. Koszt wysyłki zamówień poniżej 10 000 zł zgodnie z tabelą opłat w procesie składania zamówienia. Koszt wysyłki zależny jest od zawartości zamówienia i gabarytów produktów.

Wysyłki za granicę wyceniane są indywidualnie.

Jakie są dostępne formy płatności?

W zależności od wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Tytuł przelewu powinien zawierać numer zamówienia.
  • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności …., do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.