Stacja ładowania samochodów elektrycznych

Chcesz zwiększyć prestiż firmy, hotelu lub galerii handlowej? Wyjdź na przeciw klientom, którzy przyjadą do Ciebie autem elektrycznym. Obecnie stacja ładowania to prestiż, a już wkrótce staną się koniecznością.

Czytaj więcejNapisz do nas

Stacja ładowania samochodów elektrycznych dla biznesu

W Greenkick dostarczamy szeroką ofertę stacji ładowania samochodów elektrycznych zarówno do wykorzystania publicznego, jak i komercyjnego. Nie tylko dostarczamy, ale również montujemy i serwisujemy stacje ładowania samochodów elektrycznych. Świadczymy również usługi doradcze.

Oferowane przez nas stacje są kompatybilne z większością platform zarządzającymi usługami i płatnościami dla ogólnodostępnych stacji ładowania. W tym Nexity, Elocity, Fortum, LMS, ETREL oraz Has.to.be.

Dysponujemy inteligentnymi systemami ładowania, które w dynamiczny sposób równoważą obciążenie instalacji elektrycznej i maksymalnie wykorzystują dostępną moc przyłącza. W przypadku rosnącego zapotrzebowania na ładowanie samochodów elektrycznych w twojej lokalizacji możesz prosto i szybko rozbudować istniejącą infrastrukturę bez dodatkowej inwestycji w szafę rozdzielczą.

Stacja ładowania dla biznesu

Koszt stacji ładującej samochody elektryczne dla biznesu

Oferujemy specjalistyczne wsparcie w wyborze odpowiednich urządzeń, biorąc pod uwagę potrzeby i możliwości Twojego biznesu. Najważniejsza jest dla nas jakość, dlatego w ofercie Greenkick dostępne są produkty wyselekcjonowanych producentów z Polski i Norwegii. W naszym asortymencie dostępne są wyłącznie urządzenia spełniające najwyższe normy i standardy bezpieczeństwa:

  • stacje szybkiego ładowania DC do 300 kW
  • stacje ładowania AC do 44 kW

Większość proponowanych przez nas modeli ma kilkanaście różnych opcji konfiguracji. Stacje można personalizować. Elementy, które można edytować to moc, gniazda, wtyczki, zabezpieczenia, komunikacja, dostęp i akcesoria. Stacje ładowania samochodów elektrycznych możesz brandować i podświetlić.

Skontaktuj się z naszymi doradcami i dowiedz się więcej na temat oferty stacji ładowania dla biznesu i kosztów stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Zapytaj o stację dla swojej firmy

Zastanawiasz się, którą stację ładowania wybrać dla swoich klientów i pracowników? Zależy Ci na bezpiecznym i szybkim ładowaniu samochodu elektrycznego w swojej firmie? Nasi doradcy techniczni przeanalizują Twoją sytuację i zaproponują optymalne rozwiązania.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Greenkick Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.