Producenci i partnerzy Greenkick

W Greenkick chcemy wspierać rozwój elektromobilności w Polsce poprzez doradztwo najlepszych rozwiązań. Z tego powodu dbamy, aby każdy aspekt naszej oferty był w pełni dopracowany. Zależy nam na urządzeniach wysokiej jakości, które będą funkcjonalne i bezpieczne, dlatego współpracujemy wyłącznie z producentami, którzy mogą pochwalić się wieloletnim stażem na rynku produkcyjnym w branży elektrotechnicznej.

Poznaj producentówPrzejdź na sklep

Poznaj producentów stacji ładowania z naszej oferty

W ofercie Greenkick proponujemy produkty wyselekcjonowanych producentów z Polski i Norwegii, których asortyment spełnia najwyższe normy i standardy bezpieczeństwa. Urządzenia, które są dostępne w naszym asortymencie, posiadają wysokie stopnie i klasy ochrony elektrycznej. Wybieramy jedynie bezpieczne produkty, spełniające normy. Podejmujemy współpracę wyłącznie z firmami, których produkcja odbywa się w Europie.

ZAPTEC

Marka Zaptec to norweski lider w obszarze elektromobilności. Wszystkie produkty są opracowywane, projektowane i produkowane w Norwegii. Stacje ładowania samochodów elektrycznych i akcesoria Zaptec charakteryzują się intuicyjną obsługą oraz najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Norweska marka stale poszerza swój asortyment, aby sprostać wciąż rosnącym potrzebom użytkowników, dlatego Zaptec m.in. ma w swojej ofercie najmniejszą ładowarkę dostępną na rynku.

W ofercie firmy Zaptec można znaleźć:

 • domowe staje ładowania;
 • ogólnodostępne stacje ładowania;
 • kable do ładowania i akcesoria.

Zaptec Charger AS, będący producentem Stacji, gwarantuje że urządzenie jest wolne od wad materiałowych i jest zgodne z obowiązującymi przepisami i regulacjami dotyczącymi ochrony konsumentów w kraju, w którym produkt został zakupiony lub w którym mieszka konsument. Producent udziela jednocześnie 5 letniej gwarancji na produkt, realizowanej za pośrednictwem autoryzowanych partnerów na terenie RP.

AUTEL

Założona w 2004 roku firma Autel opracowuje i sprzedaje inteligentne produkty i rozwiązania do diagnostyki, kontroli i analizy motoryzacji. Autel projektuje i sprzedaje także elektroniczne akcesoria samochodowe. Produkty i rozwiązania obejmują ponad 70 krajów i regionów, w tym Stany Zjednoczone, Niemcy, Wielką Brytanię i Australię. Autel stopniowo budował kompleksowy zespół badawczo-rozwojowy oraz system kontroli jakości. Skupiając się przede wszystkim na rozwoju samochodowych rozwiązań diagnostycznych, stworzył kompleksowy system obejmujący wszystkie segmenty firmy, w tym oprogramowanie, sprzęt, projektowanie i testowanie. Autel w dalszym ciągu zwiększa strategiczne inwestycje w badania i rozwój. Inwestycje w badania i rozwój stanowią ponad 15% przychodów.

Autel aktywnie rozpoczął poszukiwania i rozwój rozwiązania do ładowania pojazdów elektrycznych w 2021 roku, mając na celu zbadanie zrównoważonego rozwoju lepszych ludzi, pojazdów, technologii i nowej energii. Oferta produktów do ładowania pojazdów elektrycznych idealnie pasuje do wszelkich zastosowań, w tym budynków mieszkalnych, miejsc pracy, sklepów detalicznych, parkingów komercyjnych, stacji benzynowych, autostrad, flot i publicznych CPO.

Autel - Nasi producenci - Greenkick

ELINTA CHARGE

Duch start-upu poparty solidnym doświadczeniem branżowym. Celem Elinta Charge jest osiągnięcie zerowej emisji wierząc, że przyszłość jest elektryczna, zrównoważona i czysta. Wierzą, że mieszkańcy miast zasługują na naturalne życie – oddychanie czystym powietrzem, cieszenie się zielonym otoczeniem i picie czystej wody. Technologia Elinta Charge wzmacnia elektromobilność i zachęca do zrównoważonej oraz czystej przyszłości. Wierzą również, że miasta są piękne, gdy oszałamiający design spotyka się z ponadczasowym pięknem, więc ich najnowocześniejsze produkty do ładowania pojazdów elektrycznych poprawiają estetykę miasta.

Misją firmy jest pomaganie miastom w przejściu na energię elektryczną, bez uszczerbku dla estetyki. Oparty na designie system ładowania pojazdów elektrycznych Elinta Charge wtapia się w lokalną architekturę i ulepsza ją. Ambitny cel osiągnęli łącząc design z bezproblemową funkcjonalnością, co zostało dostrzeżone na arenie międzynarodowej. Publiczna stacja ładowania CityCharge V2 zdobyła prestiżową nagrodę Red Dot w kategorii Product Design w 2018 roku.

POWER EV

POWER EV to polska marka wywodząca się z MIKROEL Controllers. Firma MIKROEL jest jednym z czołowych w Europie producentów sterowników dla przemysłu. Stacje ładowania POWER EV są projektowane i produkowane w Polsce. Stacje marki POWER EV to zaawansowane technologiczne urządzenia działające na układach scalonych. Wiodącym produktem POWER EV jest dwustanowiskowa, wolnostojąca stacja AC 44kW serii RS, którą coraz częściej można spotkać podróżując po Polsce. Producent dostarcza również oprogramowanie do zarządzania i monetyzacji stacji ładowania.

W ofercie firmy POWER EV można znaleźć:

 • stacje ładowania dla biznesu;
 • ogólnodostępne stacje ładowania;
 • akcesoria.
POWER EV Nasi producenci Greenkick
Nasi producenci LEKTRI.CO Greenkick

LEKTRI.CO

Marka LEKTRI.CO to start-up specjalizujący się w rozwiązaniach do ładowania pojazdów elektrycznych. Firma została założona w 2017 roku przez zespół podobnie myślących osób, których łączy pasja do zrównoważonego rozwoju i zielonej energii. Celem marki jest upowszechnienie samochodów elektrycznych poprzez ułatwienie ładowania, pomagając zdalnie sterować stacją oraz tworzenie najlepiej wyglądających i najbardziej przystępnych cenowo stacji EV do użytku domowego.

Zespół LEKTRI.CO koncentruje się również na rozwiązaniach ładowania pojazdów elektrycznych, które mogą inteligentnie wykorzystywać ograniczoną moc dostępną w istniejących budynkach. Uważają, że korzystając z istniejącej sieci możemy naładować ponad 40% wszystkich istniejących pojazdów, jeśli są one zelektryfikowane.

W ofercie firmy LECTRI.CO można znaleźć:

 • domowe staje ładowania;
 • akcesoria.

EVB

EVB to seria nowoczesnych i innowacyjnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych stworzona przez PRE Edward Biel. Produkty dostępne w portfolio marki, charakteryzują się dużą innowacyjnością w swojej branży. Stacje ładowania EVB, które produkowane są w całości w Polsce, charakteryzują się wysoką wytrzymałością i jakością wykonania, nowoczesnym wzornictwem, dostępnością wielu konfiguracji oraz gwarancją bezpieczeństwa użytkowania. Stacje EVB spełniają wszelkie wymagania przepisów prawnych wynikających z Ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych oraz rozporządzeń do ww. ustawy. Stacje wykonywane są również zgodnie z obowiązującymi polskimi oraz europejskimi normami.

W ofercie firmy EVB można znaleźć:

 • domowe staje ładowania;
 • ogólnodostępne stacje ładowania;
 • kable do ładowania;
 • akcesoria.

Chcesz podjąć współpracę z Greenkick?

Jesteś producentem wysokiej klasy europejskich stacji ładowania pojazdów elektrycznych? Napisz do nas!

  Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Greenkick Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.