Nasi partnerzy biznesowi

W Greenkick stawiamy duży nacisk na budowanie silnej sieci partnerskiej skupiającej się na wspólnym rozwoju elektromobilności w Polsce. Kluczowa dla nas jest jakość świadczonych usług lub oferowanych produktów partnera, aby naszym klientom dostarczać ją wyłącznie na najwyższym poziomie.

Poznaj naszych partnerówSkontaktuj się z nami

Nasi partnerzy VivaDrive Greenkick

VivaDrive

“Wraz z szybkim przekształceniem branży flotowej w “zrównoważoną” branżę, VivaDrive dostarcza profesjonalistom zajmującym się flotą narzędzi do transformacji swoich firm w efektywne i ekologiczne organizacje. Nasz proces rekomendacji EV dla floty kończy się raportem audytu wskazującym, które pojazdy można zastąpić przez EV, którzy kierowcy nadają się do jazdy EV, i jakie są luki w infrastrukturze ładowania EV dla danej floty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z Greenkick | Napędzamy ekologię w ramach ich misji rozwoju elektromobilności w Polsce.” – mówi dr Mateusz Maj, CEO VivaDrive.

Elocity

Elocity jest największym polskim dostawcą oprogramowania do zintegrowanego zarządzania ładowarkami aut elektrycznych oraz sprzedaży usług ładowania. System został stworzony przez polskich programistów i entuzjastów elektromobilności, którzy stale rozwijają jego funkcjonalności. Równolegle Zespół Elocity tworzy na terenie całej Polski sieć ogólnodostępnych stacji ładowania. Dołącz swoją stację do sieci Elocity i zarabiaj, udostępniając ją tysiącom użytkowników korzystających z aplikacji mobilnej Elocity.

Nasi partnerzy elocity Greenkick

Chcesz zostać naszym partnerem?

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy we wspólnym rozwijaniu elektromobilności, napisz do nas!

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Greenkick Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.