NASZE REALIZACJE I REFERENCJE

Przejdź dalej i zobacz efekty naszej pracy oraz referencje i opinie naszych klientów. W Greenkick napędzamy ekologię poprzez doradztwo najlepszych rozwiązań – dostarczamy, montujemy i serwisujemy stacje ładowania samochodów elektrycznych.

realizacjereferencje

POZNAJ NASZE REALIZACJE

W Greenkick napędzamy ekologię poprzez doradztwo inteligentnych i bezpiecznych rozwiązań z zakresu systemów ładowania samochodów elektrycznych. Bierzemy pod uwagę szereg czynników, które determinują optymalny wybór stacji ładowania, ale kluczowe jest dla nas jedno pytanie – Jaki cel ma realizować inwestycja?

W naszej ofercie dostępne są stacje typu Wallbox, wolnostojące stacje AC oraz stacje szybkiego ładowania DC. Dysponujemy inteligentnymi systemami ładowania, które w dynamiczny sposób równoważą obciążenie instalacji elektrycznej i maksymalnie wykorzystują dostępną moc przyłącza. Oferujemy produkty z segmentu premium produkowane wyłącznie w Europie. Jesteśmy autoryzowanym instalatorem i dystrybutorem kilku czołowych europejskich marek.

Umożliwiamy zakup, montaż i serwis stacji ładowania w jednym miejscu. Możemy zarówno zaprojektować cały system ładowania, jak i wykonać niezbędne prace budowlane.

Zainspirowani w Norwegii!

1

KLIENCI O NAS:

Przeczytaj opinie naszych klientów o Greenkick