System zarządzania stacjami ładowania w hotelu

Dzięki komunikacji między oprogramowaniem Zaptec a systemem hotelowym S4H Hotel&SPA recepcjonista może w prosty sposób udzielić dostępu do stacji ładowania gościom hotelowym i osobom przyjezdnym jak i również rozliczyć usługę ładowania.

Dowiedz się więcejZapytaj o system

Stacje ładowania typu wallbox od Zaptec

Coraz więcej Waszych gości korzysta z samochodów elektrycznych? Możliwość ładowania samochodu elektrycznego w hotelu jest więc dużą przewagą konkurencyjną i świadczy o świadomości rozwiązań proekologicznych.

Dzięki unikalnej i opatentowanej technologii Zaptec możemy zaoferować hotelom inteligentny i wydajny system ładowania, który dostosowuje się do możliwości sieci energetycznej i dystrybuuje całą dostępną energię do podłączonych samochodów elektrycznych.

Wszystko działa automatycznie, a Ty masz pełny przegląd i opcję konfiguracji oraz nadzoru nad systemem i kosztami energii, dzięki darmowej usłudze w chmurze – Zaptec Portal. Ładowanie samochodu elektrycznego w hotelu nigdy nie było łatwiejsze!

Oprogramowanie S4H HOTEL&SPA

S4H Hotel&SPA to bogaty w funkcje, a jednocześnie czytelny grafik rezerwacji. Obsługuj gości w Twoim hotelu, jednocześnie planując ich zabiegi spa i wyżywienie. Na końcu pobytu swoich gości wydrukujesz rachunek lub fakturę jednym kliknięciem.

Sporządzaj listę gości, wystawiaj rachunki i faktury, zaplanuj pobyt, rezerwuj zabiegi spa. Połącz system z pozostałymi produktami S4H np. z S4H Hotel Online, który pozwala na opłacenie rezerwacji za pomocą systemu szybkich płatności. Zaoferuj swoim Klientom spokojny wypoczynek, a pracownikom prosty i intuicyjny system do zarządzania hotelem.

Zakres integracji zaawansowanego systemu S4H Hotel&SPA został rozszerzony o stacje ładowania samochodów elektrycznych firmy Zaptec i może integrować się zarówno ze stacjami Zaptec GO, jak i Zaptec PRO. Dzięki komunikacji między komputerem z systemem S4H Hotel&SPA a oprogramowaniem Zaptec, recepcjonista może w prosty sposób udzielić dostępu do stacji ładowania, nie tylko Gościom hotelowym. To kolejna ważna aktualizacja wprowadzona do systemu S4H pozwalająca zautomatyzować procesy, a Tobie skupić się na prowadzeniu firmy.

JAK TO DZIAŁA W PRAKTYCE?

Wybieramy w menu systemu hotelowego S4H Hotel&SPA ładowanie samochodu elektrycznego.

Dodajemy pozycję do rachunku pobytu gościa “Ładowanie samochodu elektrycznego”.

Pobieramy opłatę za ładowanie samochodu elektrycznego lub przekazujemy ją na pokój.

W rozliczeniach meldunku pojawiają się rachunki za ładowanie samochodu elektrycznego.

ZARZĄDZAJ STACJAMI W SWOIM HOTELU

Chciałbyś w wygodny sposób zarządzać ładowaniem samochodów elektrycznych swoich klientów?
Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o systemie zarządzania stacjami ładowania w hotelu.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Greenkick Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.