Mapa Stacji
Ładowania Samochodów Elektrycznych

Na mapie znajdziesz wszystkie aktualnie funkcjonujące stacje ładowania samochodów elektrycznych w Polsce i na świecie. Dzięki niej możesz w łatwy sposób zaplanować bezpieczną podróż samochodem elektrycznym lub hybrydowym, bez obaw o problemy z ładowaniem w trakcie podróży.

plugshare-logo

Jak korzystać z mapy ładowarek?

W pustym polu wpisz nazwę miejscowości lub nazwę stacji ładowania, aby odnaleźć miejsce z dostępnym punktem ładowania. Po kliknięciu w wybraną stację otrzymasz informacje o parametrach oferowanych przez urządzenie. W ten sposób poznasz m.in. rodzaj gniazda, moc ładowania oraz cennik. 

Przeglądając mapę stacji ładowania samochodów elektrycznych, pamiętaj o oznaczeniach kolorystycznych na mapie. Co oznaczają kolory punktów?

  • Zielona stacja – publiczna stacja ładowania prądem AC (moc od 1,4 kW do 22 kW).
  • Pomarańczowa stacja – publiczna stacja szybkiego ładowania prądem DC (moc od 10 kW do 300 kW).
  • Szara stacja – stacja zajęta lub wyłączona z użytkowania.

Mapa ładowania samochodów elektrycznych

Podróżujesz po Polsce samochodem elektrycznym lub hybrydowym? Sprawdź, w którym miejscu zaplanować ładowania pojazdu, aby bezpiecznie i szybko przemieścić się pomiędzy Warszawą a Wrocławiem lub Poznaniem, a także przejechać trasę z Krakowa do Lublina. Dowiedz się, w których miejscowościach na mapie Polski znajdziesz najwięcej dostępnych stacji ładowania samochodów elektrycznych.